SZKOLENIE - Teoretyczne i praktyczne aspekty ekologicznego montażu i napraw elementów BGA.

  • Napisany: 2014-10-02 15:28:41
  • Autor:
  • Krzysztof Białas
  • Kategoria: Aktualności

Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach pozwala pozostać na wysokim poziomie innowacyjności i konkurencyjności. Udział w profesjonalnych, ustandaryzowanych szkoleniach zakończonych uzyskaniem certyfikatu IPC niesie ze sobą wiele korzyści. Oznacza to przede wszystkim posiadanie wykwalifikowanej kadry z potwierdzonymi kompetencjami, która może stać się istotnym elementem strategii rozwoju i budowania przewagi rynkowej firmy. Certyfikowani pracownicy przyczyniają się także do kreowania wizerunku przedsiębiorstwa. To ważny wyznacznik również dla klientów danej firmy, który często decyduje o jej wyborze.

12-13 września 2014r., nasz serwis uczestniczył w szkoleniu E-IPC-7711B, E-IPC-7721B / IPC-7095C. Celem szkolenia było teoretyczne i praktyczne przedstawienie technik ekologicznego montażu, demontażu oraz regeneracji układów BGA, µBGA i CSP w oparciu o wytyczne międzynarodowych standardów IPC-7711B/7721B.

Szkolenie miało miejsce w Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC Renex EEC, we Włocławku przy Al. Kazimierza Wielkiego 6E.

Centrum Szkoleniowe IPC Renex EEC posiada 25 letnie doświadczenie w branży elektronicznej, wieloletnia współpraca z międzynarodowym stowarzyszeniem IPC umożliwia szkolenie elektroników na najwyższym poziomie potwierdzanym powszechnie uznawanymi międzynarodowymi certyfikatami.

Tematem szkolenia było:

Informacja o uzyskanych certyfikatach

Zdobyte certyfikaty można podejrzeć w dziale FIRMA / CERTYFIKATY