O Firmie

KRIS Serwis – Agencja Reklamowo-Komputerowa KRIS to w pełni wykwalifikowany i doskonale wyposażony serwis, który oferuje profesjonalne naprawy laptopów, tabletów, smartfonów, komputerów PC i elektroniki użytkowej zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC z gwarancją i w bardzo konkurencyjnych cenach.

Istniejemy na rynku od blisko 20 lat, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w profesjonalnych, złożonych naprawach laptopów, komputerów PC, tabletów, płyt głównych kart graficznych oraz innej elektroniki użytkowej, na które udzielamy od 6 do 12 miesięcznej gwarancji.

Nasza firma powstała z zamiłowania do elektroniki o kierunku komputerowym w 2002 roku.

Wszystkie usługi serwisowe wykonujemy z dużym zaangażowaniem i przyjemnością, a naprawiony sprzęt wydajemy z wielką satysfakcją. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, duże jak i małe firmy, instytucje państwowe oraz szkoły.

Posiadamy najnowsze urządzenia do lutowania elementów w technologii BGA, µBGA, SMD, FLIP CHIP wraz z kamerą inspekcyjną, która pozwala w czasie rzeczywistym nadzorować proces lutowniczy, profesjonalną stację lutowniczą hot-air wraz z wydajną kolbą lutowniczą, zasilacze laboratoryjne, podgrzewacze płyt PCB. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy, oscyloskop, niezawodną i niezastąpioną w nowoczesnym serwisie elektroniki kamerę termowizyjną, maszynę do reballingu, najnowsze programatory układów BIOS, KBC oraz matryc LCD, mikroskop optyczny, karty diagnostyczne pamięci RAM i CPU oraz wiele innych narzędzi. W swoim wieloletnim dorobku zgromadziliśmy bardzo rozbudowaną bazę schematów płyt głównych, schematów boardview, wsadów programowych do układów BIOS oraz KBC. Posiadamy również aktywne konta do światowych portali z nieograniczoną bazą tejże wiedzy.

Ale najważniejsze, co posiadamy to wiedza i doświadczenie pozwalające nam w pełni korzystać ze zgromadzonego zaplecza technicznego, naprawiając powierzony nam sprzęt w sposób profesjonalny w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do współpracy.