Współpraca

Prowadzisz serwis komputerowy, usługi informatyczne, chcesz zatrzymać przy sobie klientów, pozyskiwać nowych lub chcesz poszerzyć zakres swoich usług, ale jeszcze nie posiadasz zaplecza technicznego albo odpowiedniego doświadczenia?

 

To ta oferta współpracy jest właśnie dla Ciebie.

 

Prowadzimy serwis już prawie 20 lat, specjalizujemy się naprawach laptopów, komputerów PC, tabletów, smartfonów i elektroniki użytkowej, dzięki czemu zebraliśmy naprawdę ogromny bagaż doświadczenia oraz wypracowaliśmy bardzo wysoki współczynnik skuteczności i bezawaryjności, z którego możesz skorzystać, a my możemy Ci w tym pomóc. Więc zaskocz swoich klientów i poszerz ofertę swojej firmy już dziś.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę i wzbogacić swoją ofertę o nasze usługi, możesz to zrobić na bardzo atrakcyjnych warunkach:

  • gwarantowane rabaty

Proponujemy realne warunki współpracy zamiast progów rabatowych. Niezależnie od osiągniętego obrotu, masz zawsze gwarancję rabatu. Rosną one też w miarę współpracy, jedno zlecenie na miesiąc też gwarantuje korzystną cenę.

  • odroczony termin płatności

Za usługi będziesz mógł płacić nam w odroczonym terminie. Nie będziesz musiał zamrażać swoich pieniędzy, najpierw rozlicz się z klientem, a dopiero później z nami.

  • pełne wsparcie techniczne

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania natury technicznej, będziesz próbował naprawić usterkę samodzielnie i utkniesz, udostępniamy Ci pełne wsparcie telefoniczne lub mailowe. Możliwe, że bez konieczności wysyłania sprzętu do nas, rozwiążesz problem samodzielnie.

  • ekspresowa realizacja

Gdy sprawa jest pilna jesteśmy ją w stanie maksymalnie przyspieszyć naprawę, gdyż sami obsługujemy klientów i wiemy, jakie niekiedy stawiają wymagania. Staramy się zatem dostosować do wymagań każdego.

  • nie plombujemy

Po naprawie nie zostawiamy żadnych śladów, nie zakładamy naszych plomb gwarancyjnych, więc możesz bez problemu podpisać się pod naprawionym sprzętem, jako Twoja firma.

 

Skontaktuj się z nami już teraz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ewentualnej współpracy? Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt.