Salon Sprzedaży

Stałe dążenie do powiększania pakietu dostępnych rozwiązań i usług związanych z ich dystrybucją sprawia, iż stajemy się Państwa partnerem potrafiącym coraz lepiej sprostać wymaganiom efektywnej dystrybucji produktów, technologii, informacji i usług.

Prowadzimy sprzedaż zestawów komputerowych pod swoją marką i logiem.

Znanych na rynku ze swojej, jakości, niezawodności i wydajności w przystępnej cenie. W naszej ofercie dostępne są m.in. zestawy komputerowe (z możliwością dostosowania konfiguracji do potrzeb indywidualnego klienta), akcesoria komputerowe, laptopy wszystkich marek nowe i używane z gwarancją, oprogramowania, drukarki, materiały eksploatacyjne, podzespoły komputerowe wszystkich producentów. Dysponujemy sprzętem najlepszych światowych marek. Od wielu lat jesteśmy przedstawicielami takich firm jak m.in. Action, AB, ABC Data, Incom, Tech Data, dlatego możemy zapewnić konkurencyjne ceny na rynku IT. Nasze komputery i inne pokrewne urządzenia elektroniczne znajdują zastosowanie praktyczne we wszystkich segmentach rynku: w przemyśle, biurach rachunkowych, prywatnych firmach, ubezpieczeniach, edukacji, bankowości, telekomunikacji, administracji, handlu, usługach oraz wśród wielu użytkowników indywidualnych z dużym naciskiem na sprzęt wysokiej wydajności.

Posiadamy specjalną ofertę dla klientów biznesowych.

Świadczona przez nas kompleksowa obsługa firm to efekt doświadczenia z zakresu handlu i usług serwisowych. Wymagania rynku i duża konkurencja w branży IT sprawiają, że klienci biznesowi szukają usług na najwyższym poziomie, oczekując jednocześnie przystępnych cen. Wybór jednego dostawcy pozwala oszczędzić czas i pieniądze, gdyż nowoczesne i skomputeryzowane przedsiębiorstwo nie ogranicza się jedynie do zakupu najlepszego sprzętu. Równie istotne jest tworzenie i administracja sieci komputerowych, administrowanie bazami danych i obsługą zaplecza serwerowego, sprawny i szybki serwis, opieka informatyczna oraz pomoc techniczna i zdalna. Obsługa klientów biznesowych stanowi duże wyzwanie. Wymaga ogromnego doświadczenia, elastycznego nastawienia i dynamicznego działania. Nasza oferta zawsze dopasowywana jest do potrzeb klienta i obejmuje m.in.:

  • pomoc i opiekę techniczną oraz pomoc zdalną
  • doradztwo, sprzedaż sprzętu komputerowego (serwery, komputery, laptopy, drukarki, materiały eksploatacyjne, itp.)
  • oprogramowanie dla firm
  • informatyzację przedsiębiorstw i tworzenie sieci komputerowych
  • kompleksowy serwis IT dla firm, nieobarczony abonamentem

Ponadto naszym bezspornym atutem są specjalistyczne zestawy komputerowe bardzo wysokiej klasy tzw. komputery Gamingowe.

Wyposażone są one w najnowocześniejsze karty graficzne, wydajne procesory, szybkie pamięci i dyski SSD. Oferują niezrównane połączenie mocy obliczeniowej, najnowszej technologii oraz najwyższej klasy podzespołów. Mamy wieloletnie doświadczenie w konfiguracji tego typu sprzętu. Dowodzą to nasze testy i zadowolenie użytkowników komputerów Gaming naszej produkcji. Tylko dobrze dobrane podzespoły zapewniają najwyższą wydajność i wszystko, czego potrzebuje nawet najbardziej wymagający gracz. Uzbrój się w potężną maszynę Gamingową nowej generacji już dziś!

Mamy nadzieję, że zakupione produkty będą działały bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii zapewniamy wysoki poziom obsługi serwisowej, gwarancyjnej i co najważniejsze serwis pogwarancyjny. Zapewniamy kompleksową usługę serwisu door-to-door.